artykuł nr 1

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO OBRONY CYWILNEJ I WOJSKOWOŚCI

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO OBRONY CYWILNEJ

I WOJSKOWOŚCI

Nabór nr 2/05

Opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kłomnice/www.bip.klomnice.pl/ w dniu 07 grudnia 2005r.

Na podstawie art.3 a ustawy z dnia 22 marca 1990 r. o pracownikach samorządowych

/Dz.U. z 2001r.,nr 142,poz.1593 z późn.zm./

Wójt Gminy Kłomnice

Ogłasza nabór  kandydatów na

wolne stanowisko ds. obrony cywilnej i wojskowości

I zakres zadań:

1/ prowadzenie zadań z zakresu obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego m.in.,

- plany OC gminy,

- plany reagowania kryzysowego

- prowadzenie magazynu  sprzętu obrony cywilnej,

2/ sprawy obronne,

3/ akcja kurierska,

4/ sprawy wojskowe,

5/ pełnienie obowiązku pełnomocnika ds.ochrony informacji niejawnych,

II kandydat powinien spełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem:

a/ niezbędne:

- wykształcenie wyższe,

- obsługa komputera i internetu,

- doświadczenie  w pracy w zakresie jednostek samorządu terytorialnego,

- posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych,

b/ dodatkowe:

- prawo jazdy kat B

- posiadanie własnego samochodu,

III Oczekujemy na Państwa pisemne zgłoszenie zawierające:

- list motywacyjny,

- życiorys /CV/ z uwzględnieniem  dokładnego przebiegu pracy zawodowej,

- dokumenty poświadczające wykształcenie  oraz potwierdzające  posiadane kwalifikacje i

- umiejętności ,

- poświadczenie bezpieczeństwa

- kwestionariusz osobowy,

- wskazane referencje dotychczasowych pracodawców,

- oświadczenie kandydata o niekaralności,

Wymagane dokumenty składać w terminie do 20 grudnia 2005r.

 Osobiście w Sekretariacie Wójta GminyKłomnice ,pokój 103lub przesłać  na adres:

Wójt Gminy Kłomnice,42-270 Kłomnice ul. Strażacka 20 z dopiskiem na kopercie „Nabór nr 2/05”,

O zachowaniu terminu decyduje data  stempla pocztowego.

Aplikacje, które wpłyną  do Urzędu niekompletne lub po upływie wskazanego wyżej terminu nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych/Dz.U. z 2002r.,nr 101,poz.926 z późn.zm./ oraz ustawą z dnia 22 marca 1990r. o pracownikach samorządowych/Dz.U. z 2001r.,Nr 142,poz.1593 z późn.zm./.

Uwaga:

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne oraz informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie  internetowej www.bip.klomnice.pl