artykuł nr 1

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO ds. WSPÓŁPRACY Z UE W ZAKRESIE GOSPODARKI ROLNEJ

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO  ds.WSPÓŁPRACY Z UE W ZAKRESIE GOSPODARKIROLNEJ

Nabór nr 1/05

Opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu GminyKłomnice/www.bip.klomnice.pl/ w dniu 02 grudnia 2005r.

Na podstawie art.3 a ustawy z dnia 22 marca 1990 r. opracownikach samorządowych

/Dz.U. z 2001r.,nr 142,poz.1593 z późn.zm./

Wójt Gminy Kłomnice

Ogłasza nabór kandydatów na

wolne stanowisko ds. współpracy z UE w zakresie gospodarki rolnej

I zakres zadań:

a/ współpraca z organizacjami samorządu rolniczego,

b/ współpraca zleśniczymi sprawującymi pieczę nad lasami,

c/ wydawanie zezwoleń w usuwanie drzew i krzewów,

d/ sprawy z zakresuochrony przeciwpowodziowej,

e/ nadzór nad plantacją wierzby energetycznej i zieleni wgminie/parki,skwerki itp./,

f/ koordynacja prac z zakresu melioracji

g/ współpraca z rolnikami indywidualnymi w sprawieopracowywania wniosków dotyczących opłatunijnych

h/ prowadzenie wykazu ras psów uznanych za agresywne,

i/ nadzór nad pracownikami interwencyjnymi i publicznymizatrudnianymi na terenie gminy,

j/ współpraca z instytucjami zajmującymi się pozyskiwaniemfunduszy unijnych dla rolnictwa .

II kandydat powinienspełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem:

a/ niezbędne:

- wykształcenie wyższe magisterskie ,wskazane rolnicze

- obsługa komputera i internetu,

- doświadczenie wpracy w zakresie jednostek samorządu terytorialnego,

- podstawowa znajomość języka angielskiego

b/ dodatkowe:

- prawo jazdy kat B

- posiadanie własnego samochodu,

III Oczekujemy na Państwapisemne zgłoszenie zawierające:

- list motywacyjny,

- życiorys /CV/ z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej,

- dokumenty poświadczające wykształcenie oraz potwierdzające posiadane kwalifikacje i
 umiejętności,

- kwestionariusz osobowy,

- wskazane referencje dotychczasowych pracodawców,

- oświadczenie kandydata o niekaralności,

Wymagane dokumenty składać w terminie do 15 grudnia 2005r.

 Osobiście wSekretariacie Wójta Gminy Kłomnice, pokój 103 lub przesłać  na adres:

Wójt Gminy Kłomnice, 42-270 Kłomnice ul. Strażacka 20 zdopiskiem na kopercie „Nabór nr 1/05”,

O zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu niekompletne lub po upływie wskazanego wyżej terminu nie będąrozpatrywane.

Prosimy o dopisanie wCV klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowychzawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesurekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danychosobowych/Dz.U. z 2002r.,nr 101,poz.926 z późn.zm./ oraz ustawą z dnia 22 marca1990r. o pracownikach samorządowych/Dz.U. z 2001r.,Nr 142,poz.1593 z późn.zm./.

Uwaga:

Lista kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne orazinformacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej www.bip.klomnice.pl