artykuł nr 1

Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej w Katowicach o zarejestrowanych listach kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego.

treść w załączniku

artykuł nr 2

Informacja z dnia 09.05.2019

dotycząca szkolenia członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Kłomnice dla wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 roku.

artykuł nr 3

Pierwsze posiedzenie członków Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Kłomnice dla wyborów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 roku.

W nawiązaniu do postanowienia Komisarza Wyborczego w Częstochowie I w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń członków Obwodowych Komisji Wyborczych informujemy, że pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Kłomnice odbędzie się 9 maja 2019 r. (czwartek) o godz. 16.00 w Budynku Urzędu Gminy Kłomnice ul. Strażacka 18, 42- 270 Kłomnice (sala sesyjna, II piętro).

Obecność obowiązkowa.

artykuł nr 4

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Częstochowie w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

Treść w załączniku

artykuł nr 5

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Częstochowie w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

Treść w załączniku.